Socialisti a komunisti

Autor: Viktor Petrašovský | 9.3.2007 o 14:31 | Karma článku: 4,91 | Prečítané:  1176x

Už aj Portugalsko zažilo spojenectvo socialistov s komunistami.

12-týždňov stará ľudská bytosť12-týždňov stará ľudská bytosťwikipedia commons
Už aj Portugalsko zažilo spojenectvo socialistov s komunistami. Po tom, čo ľudové referendum ohľadom liberalizácie t.j. legalizácie, vo svojej podstate barbarských zákrokov, ktoré nazývame interrupciami, bolo kvôli nízkej účasti hlasujúcich oficiálne vyhlásené za neplatné, si socialistické a komunistické strany, ktoré majú momentálne v Portugalsku v parlamente väčšinu, zaumienili, že keď už nie ľud v referende, tak oni v legislatívnom konaní v parlamente, pretavia idey, ktoré momentálne zamestnávajú ideotvorcov ľavicových strán, do príkazu pre občanov, teda do zákona. Ľavicové sily v Európe i inde vo svete otvorene priznávajú, že témami ako zlepšenie sociálneho prostredia, či zdravotnej starostlivosti už v súčasnosti voličov zaujať nie sú schopní, preto sa chopili „boja“ za zlepšenie postavenia žien t.j. podporu deštrukčným feministickým myšlienkam, za provokatívnu politizáciu záležitostí ohľadom údajnej diskriminácie postavenia homosexuálov, či vyššie spomenutú záležitosť s interrupciami, „vďaka“ ktorej ročne neuzrú svetlo sveta milióny ľudských bytostí.

Kto by bol pred desiatimi rokmi povedal, že socialisti dokážu v mene svojich „ideálov“ bez akýchkoľvek škrupulí vziať „do partie“ komunistov? 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Prečo má charizmu len pár vyvolených. Aká je tá vaša?

Buď sa s ňou narodíte, alebo nie. Je to dar od Boha, čaro, ktoré sa nedá získať, alebo platí, že stačí dobrý tréning a charizma naskočí ako motor?

EKONOMIKA

Firmy začnú zverejňovať základný plat už v inzeráte

Povinnosť zverejňovať základnú zložku mzdy sa netýka verejnej správy.

KOMENTÁRE

Rozdeľuje nás chudoba, nie nevedomosť

Dlhodobý nedostatok peňazí je nesmierne poučná skúsenosť


Už ste čítali?