Homoideologická tyrania

Autor: Viktor Petrašovský | 22.5.2010 o 1:14 | (upravené 22.5.2010 o 15:08) Karma článku: 6,31 | Prečítané:  1028x

Homoideologická tyrania dorazila aj na Slovensko.

 Wikimedia

Zdá sa, že homoideologická tyrania dorazila aj na Slovensko. Bude nátlakový pochod organizovaný homosexualnou lobby 22. mája 2010 (ak sa uskutoční) v Bratislave posledným svojho druhu na Slovensku ? Ja osobne nechcem, aby Slovensko dospelo do štádia ako tomu je v Británii, Švédsku, Kanade, či v centrále EÚ v Bruseli (Štrasburgu), že každý, kto nezdieľa názor zhodný s názorom schvaľujúcim registrované partnerstvá, manželstvá osôb rovnakého pohlavia a adopcie týmito pármi, bude v spoločnosti netolerovaný a diskriminovaný. Slovensko si totality v 20. storočí odžilo až-až.

Jasné, niekto povie, že načo robiť paniku, keď na Slovensku momentálne nič také nehrozí. Omyl ! Veci, ak raz naberú spád, môžu začať prúdiť rýchlo, ani sa nenazdáme. (viď hore spomenuté krajiny a prípady Gary McFarlane, Ake Green, katolícka charita v Británii, Rocco Buttiglione a mnoho ďalších, ktorí sú pre svoje presvedčenie terčom homofilného utláčania).

(Aby bolo jasné, ľudí, ktorí cítia príklon k osobám rovnakého pohlavie neodsudzujem kvôli ich cíteniu. Ak niečo posudzujem, tak aktivity homosexuálnej lobby, ktorá sa nekompromisne snaží o jasnú vec - aby každý bezpodmienečne uznal ich názor na problematiku. Aby napokon mohli víťazoslávne pošliapať po ľuďoch, ktorí tvrdia, že rodina = muž, žena a deti. Každého, kto nezdieľa ich názor označia slovom "homofób". Ak sa ešte nájde niekto, kto tomu neverí, nech si prečíta ich prehlásenia aj v tejto blogovej komunite.)

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Babiš rovná sa ANO, ANO rovná sa Babiš

Kdesi na konci tunela sa predsa len čosi črtá.

SVET

Ukrajina priznala vojnu s Ruskom. Slova vojna sa však bojí

Na východe Ukrajiny už aj formálne prebieha otvorený konflikt.


Už ste čítali?